Automatyka do bram

Współpracujemy z grupą BENINCA

 

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz również tego dokonać” Walt Disney

i marzenie braci Aldo i Lugiego Beninca urzeczywistniło się. Zbudowali od podstaw fabrykę produkującą automatykę do bram. Dzisiaj ich technologie i produkty powstające we Włoszech znane są na całym świecie z innowacyjności i wysokiej jakości. Produkty Beninca stały się punktem odniesienia dla pozostałych producentów.

BENINCA POLONIA jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę GRUPY BENINCA. Oferujemy najszerszą na polskim rynku gamę specjalistycznych rozwiązań dla branży automatyki rezydencyjnej, przemysłowej i bramiarskiej.

W strukturze Holdingu Beninca znajdują się fabryki: BENINCA, RISE, CAB, BYOU, HI-MOTIONS, MYONE.

BENINCA (Automatismi Beninca) – jedna z najstarszych firm w branży. Od blisko 40 lat produkuje we własnych fabrykach, znajdujących się wyłącznie we Włoszech wysokiej jakości automatykę do bram wraz z akcesoriami, blokady parkingowe i szlabany.

BENINCA jest firmą rodzinną. Założycielami i właścicielami są bracia Aldo i Luigi Beninca, dla których najważniejsza jest jakość oferowanych produktów.

Beninca dynamicznie się rozwija, systematycznie rozszerzając asortyment, inwestując w nowoczesny wygląd produktów, dbając jednocześnie o ich wysoką jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo użytkowników.

BENINCA GROUP dystrybuuje swoje produkty na całym świecie poprzez sieć ponad 100 filii i przedstawicielstw. Filie i przedstawicielstwa współpracują z profesjonalnymi dystrybutorami, instalatorami i serwisantami tworząc wyspecjalizowaną sieć handlową, gwarantującą najwyższej jakości obsługę.

 

GRUPA BENINCA

BENINCAAUTOMATYKA DO BRAM (Automatismi Beninca) – jedna z najstarszych firm w branży, produkuje od blisko 45 lat we własnych fabrykach znajdujących się wyłącznie we Włoszech wysokiej jakości pełen asortyment automatyki do bram (napędy do bram przesuwnych skrzydłowych i garażowych wraz z akcesoriami), blokady parkingowe i szlabany.

RISE – SŁUPKI AUTOMATYCZNE .Bogata oferta chowanych w podłoże słupków o różnych wysokościach, średnicach, malowanych w systemie kataforezy i ze stali nierdzewnej. Słupki produkowane są w wersji automatycznej (sterowanych drogą radiową przy pomocy pilota) gazowe i stałe. Służą do zabezpieczenia przejazdów, dróg pożarowych, miejsc parkingowych.

CABAUTOMATYKA HYDRAULICZNA, DO UŻYTKU INTENSYWNEGO. fabryka o ponad 20-letniej tradycji, produkująca siłowniki hydrauliczne do bram, siłowniki do bram rolowanych, okien i rolet.

BYOU –linia siłowników do użytku przydomowego, przystosowanych do montażu przez użytkownika.

HI-MOTIONS -wysokiej jakości akcesoria do produkcji m.in. bram wjazdowych, przesuwnych, przemysłowych, samonośnych, skrzydłowych .

MYONE– szeroka gama siłowników do drzwi.

 

Dofinansowanie UE