Renowacja ogrodzeń

RENOWACJA STAREGO OGRODZENIA

Ogrodzenia, brama wjazdowa i furtka są wizytówką każdej posesji. Właścicielom domów jednorodzinnych zależy, by wyglądały schludnie i estetycznie, a przy tym spełniały swoją funkcję przez lata. Ogrodzenia narażone są na ciągłe działanie wilgoci, zmiennych temperatur, promieniowania UV, gradobicia, wiatrów oraz wielu innych, szkodliwych czynników. Nawet najbardziej zadbane ogrodzenie prędzej czy później potrzebować będzie dokładnej renowacji. Jak najlepiej się za to zabrać? Powierzyć swoje ogrodzenie specjalistom! W Styl-Bud zajmujemy się renowacją starych ogrodzeń od wielu lat, a polecający nas dalej klienci są naszą najlepszą wizytówką.

 

 

RDZEWIEJĄCE OGRODZENIE NAPRAWA

Stal jest metalem niezwykle podatnym na korozję, dlatego każdego metalowe ogrodzenie prędzej czy później zacznie rdzewieć. Nawet drobne uszkodzenie mechaniczne powłoki lakierniczej ogrodzenia może doprowadzić do powstania dużych ognisk rdzy. Malowanie proszkowe w lakierniach to skuteczny i trwały sposób na zabezpieczenie ogrodzenia przed korozją na wiele kolejnych lat.

RENOWACJA OGRODZENIA W LUBELSKIM CENA

Lakierownie proszkowe, takie jak Styl-Bud, są w stanie pomalować proszkowo całe ogrodzenie oraz wszystkie jego elementy. Ten sposób renowacji ogrodzenia jest o wiele dokładniejszy, niż nakładanie powłok pędzlem. W Styl-Bud rozpoczynamy renowację ogrodzeń od dokładnego oczyszczenia wszystkich elementów ogrodzeniowych za pomocą śrutowania. Sposób ten pozwala na usunięcie zanieczyszczeń, rdzy i starych powłok, które nagromadziły się przez lata. Śrutowanie doskonale sprawdza się również w trudno dostępnych miejscach. Renowacja starych ogrodzeń malowaniem proszkowym jest trwałe, estetyczne i będzie dobrym rozwiązaniem na długie lata.

Styl-Bud zajmuje się renowacją ogrodzeń w województwie lubelskim. Działamy w takich miastach, jak Zamość, Chełm, Włodawa, Puławy, Siedlce czy Tomaszów Lubelski. Cena renowacji zależy od stopnia zanieczyszczenia ogrodzenia, jego wymiarów oraz ilości elementów, dlatego ustalamy ją indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Dofinansowanie UE