Obróbka CNC

PLASTYCZNA OBRÓBKA METALI

Metalowe blachy wykonane z aluminium, stali szlachetnych i węglowych są wykorzystywane w wielu gałęziach produkcji przemysłowych. Aby spełniały swoją funkcję, należy nadać im odpowiedni kształt. Takie działania nazywamy plastyczną obróbką metali i zaliczamy do nich m.in. cięcie, tłoczenie, gięcie blach, szlifowanie i spawanie. W Styl-Bud oferujemy pełen zakres usług tego typu. Nasza lakierowania proszkowa posiada zaawansowany park maszynowy zlokalizowany w województwie lubelskim, w którym zajmujemy się profesjonalną obróbką metali. Doświadczony zespół oraz terminowość wyróżniają nas na lubelskim rynku.

 

 

SPOSOBY OBRÓBKI MATERIAŁÓW METALOWYCH (GIĘCIE, CIĘCIE, PROSTOWANIE)

Styl-Bud wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i oferuje m.in. cięcie, spawanie, szlifowanie czy gięcie metali. Specjaliści z zakresu obróbki metali są w stanie wykonać dla Was zróżnicowane konstrukcje, dopasowane do Waszych potrzeb. Małe i duże, proste i skomplikowane, proste i pofałdowane. Nowoczesny sprzęt do obróbki metali pozwala nam pracować szybko i dotrzymywać gwarantowanych terminów. Wycinamy zarówno pojedyncze elementy, jak i całe serie. W celu poznania pełnego wachlarza naszych możliwości oraz ceny obróbki metali w województwie lubelskim prosimy o kontakt telefoniczny. Numer telefonu do Styl-Bud podany jest zakładce „kontakt” na naszej stronie internetowej.

GIĘCIE, TŁOCZENIE, SZLIFOWANIE, SPAWANIE STYL-BUD

Jesteśmy profesjonalistami w ręcznej oraz mechanicznej obróbce metali. Wykonujemy zlecenia w zakresie szlifowania, spawania, gięcia i cięcia metali kolorowych w województwie lubelskim na terenie miast: Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Krasnystaw, Kraśnik, Lublin, Łęczna, Międzyrzec Podlaski, Puławy, Radom, Siedlce, Tomaszów Lubelski, Zamość i Włodawa. Wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie, co pozwala nam uzyskać doskonałą precyzję i powtarzalność w seriach. Oferujemy konkurencyjne ceny i szerokie spektrum możliwości. Dbamy o detale, przyjmujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, a obrabianie metali nie ma przed nami tajemnic.

Dofinansowanie UE