Śrutowanie

CO TO JEST ŚRUTOWANIE?

Śrutowanie to usługa, którą od lat zajmujemy się w naszej lakierni proszkowej Styl-Bud w województwie lubelskim. Śrutowanie, czyli obróbka strumieniowo-ścierna to proces, którego celem jest oczyszczenie dowolnej wielkości elementu z różnego rodzaju zanieczyszczeń (np. resztek farb) oraz nierówności powstałych przez lata. Technologię śrutowania wykorzystujemy np. do czyszczenia felg aluminiowych, konstrukcji budowlanych, elementów ogrodzeniowych itp. Śrutowanie pozwala na dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc, których oczyszczenie w innych sposób byłoby wręcz niemożliwe. W lakierni proszkowej Styl-Bud zajmujemy się śrutowaniem w specjalnie zamykanych pomieszczeniach, które minimalizują ryzyko wydostania się na zewnątrz zanieczyszczeń. W ten sposób możemy odzyskać i ponownie użyć niewykorzystany śrut.

 

 

ŚRUTOWANIE KONSTRUKCJI I ELEMENTÓW WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Poszukując doświadczonych fachowców specjalizujących się w śrutowaniu w województwie lubelskim (m.in. we Włodawie, w Zamościu, Chełmie, Dęblinie), warto przyjrzeć się bliżej ofercie Styl-Bud. Gwarantujemy doskonałą jakość wykonania, szybkość obsługi i terminowość oraz konkurencyjne ceny. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer telefonu podany na stronie w zakładce kontakt.

ŚRUTOWANIE NA CZYM POLEGA

Metodę śrutowania wykorzystuje się w procesach produkcyjnych oraz przygotowując elementy do dalszej obróbki. W lakierni proszkowej Styl-Bud rekomendujemy zastosowanie śrutowania przed malowaniem proszkowym. Śrutując, nadajemy obrabianym przedmiotom gładkiej powierzchni, usuwamy stare, „narosłe” przez lata powłoki lakiernicze i oczyszczamy ze wszystkich nalotów. Styl-Bud posiada własną komorę do obróbki materiałów metodą strumieniowo-ścierną. Działamy z różnymi gabarytami – w naszym portfolio mamy m.in. konstrukcje hal, ogrodzenia i elementy ogrodzeniowe, felgi samochodowe i inne. Śrutujemy z wysoką skutecznością, a technologię dostosowujemy do oczekiwań klienta. Na skuteczność śrutowania ma wpływ m.in. odległość dyszy od powierzchni, rodzaj użytego ścierniwa, ciśnienie sprężonego powietrza czy kąt strumienia.

Dofinansowanie UE