Lakiernia proszkowa

CO TO JEST MALOWANIE PROSZKOWE?

Malowanie proszkowe to skuteczny sposób na trwałe i estetyczne pokrycie farbą dowolnej powierzchni. Jest to lepsza metoda niż tradycyjne malowanie lakierami emulsyjnymi ze względu na szybkość i jakość wykonania. Malowanie proszkowe pozwala chronić elementy przed korozją (stosowana farba posiada właściwości antykorozyjne) i uszkodzeniami mechanicznymi. Styl-Bud wykonuje malowanie proszkowe w województwie lubelskim, m.in. w Zamościu, Włodawie i okolicach. Posiadamy nowoczesny, niezbędny sprzęt, który pozwala nam wykorzystać lakierowanie proszkowe zarówno do małych elementów, jak i dużych gabarytów (np. konstrukcje hali, ogrodzenia) o różnym stopniu skomplikowania i różnych wzorach.

 

NA CZYM POLEGA MALOWANIE PROSZKOWE?

Metoda pokrywania powierzchni warstwą farby w proszku nazywamy malowaniem proszkowym. Stosuje się go na różnych powierzchniach – najczęściej metalowych, ale również na stalowych, aluminiowych i innych stopów, np. mosiądzu żeliwa. Malowanie proszkowe warto powierzyć specjalistom. W Styl-Bud zajmują się tym profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Branże, w których najczęściej sprawdza się malowanie proszkowe to: budowlana, przemysłowa, motoryzacyjna czy górnicza. We Włodawie, Zamościu i innych miastach w województwie lubelskim wykonujemy malowanie proszkowe na wielkogabarytowych konstrukcjach – a to wszystko dzięki nowoczesnemu sprzętowi, jakim dysponuje Styl-Bud.

MALOWANIE PROSZKOWE – LUBELSKIE

Wykonujemy zlecenia malowania proszkowego m.in. w Zamościu, Lublinie, Chełmie, Dęblinie i Puławach. Działamy na terenie całego województwa lubelskiego. Jesteśmy terminowi, rzetelni i dokładni. Powracający i polecający nas klienci są naszą najlepszą wizytówką. Ceny malowania proszkowego ustalamy indywidualnie w zależności od rodzaju materiału, wielkości elementów, ich skomplikowania oraz wybranych przez klienta kolorów. Zajmujemy się lakierowaniem proszkowym powierzchni ze stali (również ocynkowanej), aluminium, szkła, drewna, ceramiki czy płyt MDF.

ZALETY MALOWANIA PROSZKOWEGO

Do niewątpliwych zalet malowania proszkowego należy szybkość i jakość – malowanie przebiega szybko, kolory rozkładają się równomiernie, a utworzona warstwa lakieru nie posiada zacieków. Szeroka gama barw oraz możliwość wykończenia w połysku lub w macie sprawia, że malowanie proszkowe cieszy się coraz większą popularnością i z roku na rok zdobywa coraz więcej klientów. W Styl-Bud zajmujemy się malowaniem proszkowym od wielu lat, a nasi doświadczeni fachowcy profesjonalnie doradzają na każdym etapie realizacji zamówienia.

STYL-BUD – MALOWANIE PROSZKOWEGO

Nasza oferta jest konkurencyjna w województwie lubelskim. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat malowania proszkowego i poznać wstępną wycenę? Prosimy o kontakt telefoniczny.

Dofinansowanie UE