Lakierowanie proszkowe felg

MALOWANIE PROSZKOWE FELG – WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Klienci, którzy do nas trafiają wpisują w wyszukiwarce takie hasła, jak „malowanie proszkowe felg Zamość” czy „Włodawa malowanie proszkowe felg”. I są w bardzo dobrym miejscu! Styl-Bud oferuje malowanie proszkowe felg w Zamościu, Włodawie oraz na terenie całego województwa lubelskiego. Lakierowanie proszkowe felg polega na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na powierzchnie felgi. Stosujemy najnowocześniejsze technologie i materiały, które zapewniają wysoką jakość usług oraz trwałość efektów.

 

 

CENA MALOWANIA PROSZKOWEGO FELG

Wraz z upływem czasu i narażeniem na uszkodzenia mechaniczne czy zmienne czynniki atmosferyczne nawet najładniejsze i najdroższe felgi ulegają zniszczeniu. Często pokrywa je rdza, powstają drobne i większe rysy po uderzeniach kamieniami. Aby felga znów była ozdobą samochodu, warto poddać ją malowaniu proszkowemu. W Styl-Bud zajmujemy się tym od wielu lat, dlatego klienci spokojnie powierzają nam swoje samochody. Felgi poddajemy prostowaniu, śrutowaniu oraz malowaniu proszkowemu, a po wszystkich tych zabiegach wyglądają jak nowe. Cena malowania proszkowego felg w woj. Lubelskim ustalana jest indywidualnie i zależy od średnicy felg. Aby poznać dokładaną cenę, prosimy o kontakt telefoniczny.

LAKIERNIA PROSZKOWA ZAMOŚĆ, CHEŁM, WŁODAWA

Malowanie proszkowe to metoda polegająca na nałożeniu cząstek farby proszkowej, posiadającej przeciwny ładunek elektryczny niż malowana obręcz. Lakierowanie proszkowe wyróżnia wysoka trwałość i odporność na ścieranie. Żadne tradycyjne malowanie nie zapewni takiej wytrzymałości powłoki lakierniczej! Doświadczenie specjalistów Styl-Bud oraz profesjonalne urządzenia pozwalają nam za pomocą malowania proszkowego felg przywracać im dawną świetność. Nałożony na felgę lakier wypalany w specjalnym piecu przywraca feldze fabryczny blask. Styl-Bud to lakiernia proszkowa, nie ograniczamy się jedynie do malowania felg. Specjalizujemy się również w malowaniu ogrodzeń, bram, furtek, elementów stolarki budowlanej (np. balustrad, futryn, drzwi), ram rowerowych i motocyklowych, elementów ocynkowanych itp. W malowaniu proszkowym jesteśmy najlepsi w województwie lubelskim. Sprawdź nas!

Dofinansowanie UE