Cynkowanie ogniowe

CO TO JEST CYNKOWANIE OGNIOWE?

Cynkowanie ogniowe to metoda wykorzystywana przez Styl-Bud do skutecznej ochrony stali przed korozją. Polega na zanurzeniu stalowych elementów (np. ogrodzeń, konstrukcji, małych i dużych części) w wannie wypełnionej ciekłym cynkiem w temperaturze od 400 do 600 stopni Celsjusza.

Powstała na skutek cynkowania ogniowego powłoka ma trwałość od 30 do 50 lat, natomiast jeśli zostanie dodatkowo zabezpieczona np. przez malowanie proszkowe, okres też wydłuża się nawet do 100 lat! Styl-Bud to lakierownia proszkowa działająca na terenie województwa lubelskiego od lat zajmująca się zarówno malowaniem proszkowym jak i cynkowaniem ogniowym. Nasi fachowcy mają ogromne doświadczenie w obu zakresach działań. Wybierając Styl-Bud zyskujesz gwarancję jakości, trwałości i perfekcyjnie wykonanej pracy.

 

 

NA CZYM POLEGA CYNKOWANIE?

Cynkowanie ogniowe to proces mechanicznego nakładania trwałej powłoki cynku na stal. Powłoka tworzy się po obu stronach stali oraz na wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni profili zamkniętych. W efekcie cynkowania ogniowego otrzymujemy wytrzymałą i nieprzepuszczalną powłokę, która chroni stal przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi.

ILE KOSZTUJE CYNKOWANIE OGNIOWE?

W Styl-Bud zajmujemy się zabezpieczaniem elementów stalowych od wielu lat. Wykonujemy cynkowanie ogniowe dużych konstrukcji przemysłowych, ale także małych elementów i części oraz ogrodzeń i ich elementów. W województwie lubelskim cynkowanie ogniowe warto powierzyć naszym specjalistom – mają w tym ogromne doświadczenie. Cena cynkowania ogniowego w Zamościu czy Włodawie zależy od realizowanego projektu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i ostateczną cenę ustalamy po zapoznaniu się z oczekiwaniami i stopniem zaawansowania zamówienia. Dbamy, by cena cynkowania ogniowego w Styl-Bud była konkurencyjna w porównaniu z firmami o podobnym profilu działalności.

CYNKOWANIE OGNIOWE – WŁODAWA, ZAMOŚĆ, CHEŁM

Krótkie terminy realizacji, perfekcyjne wykonanie i atrakcyjne ceny z pewnością wyróżniają naszą ofertę cynkowania ogniowego w województwie lubelskim. Poszukując doświadczonych fachowców wykonujących cynkowanie ogniowe we Włodawie, Zamościu czy Chełmnie koniecznie skontaktuj się z nami.

Dofinansowanie UE