Bramy dwuskrzydłowe

MODNE BRAMY WJAZDOWE PANELOWE

Panelowe bramy wjazdowe to obowiązkowy element modnego ogrodzenia panelowego 2D i 3D. Bramy dwuskrzydłowe możesz zamontować samodzielnie lub z pomocą doświadczonej ekipy Styl-Bud na co dzień zajmującej się ogrodzeniami.

Bramy panelowe dzielą się na skrzydłowe i przesuwne. Najpopularniejszym wyborem są bramy dwuskrzydłowe w nowoczesnych wzorach. Szeroka oferta ogrodzeń i ich elementów pozwala dopasować je do każdej posesji.

BRAMA WJAZDOWA PANELOWA DWUSKRZYDŁOWA

Klasyczna brama dwuskrzydłowa będzie otwierać się do wnętrza posesji. Otwierana jest ręcznie lub – po wyposażeniu w dodatkowy napęd – automatycznie. Brama panelowa dwuskrzydłowa może zostać zamontowana jako brama furtką bezpośrednio przymocowaną do słupka bramki. W ofercie ogrodzeń Styl-Bud znajdziesz również takie rozwiązania, a modne wzory wycinane z blachy pozwolą Ci dopasować bramę dwuskrzydłową do swoich oczekiwań. Kupując bramę, weź pod uwagę montaż ogrodzenia: elementami, których będziesz potrzebować, są również słupki ogrodzeniowe, blokada bramy oraz zamknięcie dolne i górne. O wszystkich elementach szczegółową opowiedzą Ci specjaliści Styl-Bud.

CENA BRAMY PANELOWEJ DWUSKRZYDŁOWEJ

Brama dwuskrzydłowa to najtańsze rozwiązanie w nowoczesnych ogrodzeniach. Jej koszt to ok. kilkuset złotych w zależności od rodzaju wzoru wycinanego z blachy. Wersje bramy dwuskrzydłowej z automatem są nieco droższe, jednak są one znacznie korzystniejszym rozwiązaniem z punktu widzenia komfortu i bezpieczeństwa użytkowników bramy. Ostateczna cena bramy dwuskrzydłowej z ogrodzeniem w Styl-Bud zależy od takich czynników, jak: rodzaj bramy i zdobień, wymiarów (szerokości, wysokości), wybranego wzoru, koloru oraz sposobu ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Wybierając ogrodzenie w Styl-Bud warto od razu zdecydować się na bramę dwuskrzydłową, dopasowaną do całości. W Styl-Bud ogrodzenia malowane są proszkowo, a wzory wycinane z blachy, co nadaje im ponadczasowego szyku i wytrzymałości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Dofinansowanie UE