Słupki ogrodzeniowe

Montując każdy rodzaj nowoczesnego ogrodzenia, konieczny będzie zakup słupków. Zapewniają one stabilność konstrukcji, umożliwiają łączenie modułów i paneli, pozwalają stworzyć kompleksowe ogrodzenie o nowoczesnych wzorach czy wycinane z blachy. W Styl-Bud oferujemy słupki ogrodzeniowe o profilach stalowych prostokątnych i okrągłych o różnych przekrojach. W zależności od rodzaju ogrodzenia, słupki różnią się parametrami technicznymi.

Montując ogrodzenie, wymagane są: słupki początkowe, narożne i pośrednie. Jeśli w nowoczesnym ogrodzeniu znajduje się furtka i/lub brama konieczny będzie montaż specjalnych słupków z nitonakrętkami. W Styl-Bud oferujemy wszystkie niezbędne produkty. W razie wątpliwości przy wyborze chętnie pomożemy.

Cena za słupki ogrodzeniowe

Ostateczna cena słupka ogrodzeniowego zależy od wielu czynników: jego przeznaczenia, wysokości, średnicy i obróbki metalu. Najprostsze słupki ogrodzeniowe to koszt ok. 30 zł/sztukę. Specjalne słupki z nitonakrętkami, stosowane do bram czy furtek, kosztują ok. 200-250 zł/sztuka. Najdroższe będą słupki dwustronne, wykorzystywane do montażu skrzydeł bramy.

Słupki do ogrodzeń panelowych

Do ogrodzeń panelowych wykorzystywane są słupki produkowane z profili stalowych o prostokątnym przekroju. Wysokość słupka wybiera się ze względu na wysokość paneli ogrodzeniowych. Aby mieć pewność, że słupek przetrwa wiele lat warto wybrać słupek ogrodzeniowy malowany proszkowo

Słupki do siatki ogrodzeniowej

Siatka ogrodzeniowa to ekonomiczny i estetyczny sposób na ogrodzenie posesji. Cena słupków do siatki ogrodzeniowej waha się w granicy 20-30 zł/sztuka. Słupki te mają okrągłą średnicę, są stalowe i mają otwór w środku. Są malowane proszkowo, co zabezpiecza ogrodzenie przed korodowaniem.

Słupki do przęseł ogrodzeniowych

Uniwersalnym rozwiązaniem często polecanym w Styl-Bud są słupki do przęseł ogrodzeniowych. Wykorzystywane są do montażu ogrodzeń z paneli oraz ogrodzeń klasycznych i ogrodzeń nowoczesnych. Są to stalowe słupki o kwadratowym przekroju i różnych wymiarach. Poszukując najlepszych słupków do ogrodzenia, warto skonsultować się z pracownikami Styl-Bud, którzy pomogą spersonalizować ofertę ogrodzeń.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Dofinansowanie UE