Siatka ogrodzeniowa

RODZAJE SIATEK OGRODZENIOWYCH

W ofercie Styl-Bud znajdują się ogrodzenia z siatek ogrodzeniowych polecane wszystkim, którym zależy na szybkim i estetycznym ogrodzeniu.

Siatka ogrodzeniowa pleciona wykonana jest ze stali. Oczka siatki tworzą cienkie druty połączone ze sobą w powtarzalny wzór. Oczka mają różne wielkości – zależy ona od grubości drutu. Im mniejsze oczka siatki ogrodzeniowej, tym większa jej sztywność, a w efekcie wytrzymałość. Na ostateczną masę siatki i ilość słupków ogrodzenia ma wpływ grubość drutu i wymiary oczek. Tego typu nowoczesne ogrodzenia w Styl-Bud dostępne są w różnych wysokościach. Sprzedawane są na metry. Zgrzewana siatka ogrodzeniowa wykonana jest z bardzo twardego drutu, odpornego na naprężenia. Druty układane są poziomi i pionowo, zgrzewa się je na każdym oczku. Jest to bardzo wytrzymałe ogrodzenie, rozplątanie czy pękniecie drutu jest praktycznie niemożliwe. Prostokątne oczka siatki tworzą nowoczesne, estetyczne ogrodzenie. Siatka ogrodzeniowa powlekana może być zarówno pleciona, jak i zgrzewana. Powlekanie to użycie dodatkowej powłoki chroniącej metal przed wilgocią i wahaniami temperatury.

Ogrodzenie z siatki ogrodzeniowej może być PCV, czyli z tworzywa sztucznego. Pokrywa on siatkę cienką i równomierną warstwą, nadając ogrodzeniu kolor zielony, brązowy lub szary. PCV zapobiega korodowaniu i dobrze chroni siatkę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Lepszym zabezpieczeniem ogrodzenia z siatki jest jego ocynkowanie, czyli powleczenie warstwą cynku. Cynk tworzy silnie przylegającą powłokę, która chroni ogrodzenie m.in. przed pęknięciami. Siatki ocynkowane są nieco droższe od siatek ogrodzeniowych PCV.

MONTAŻ OGRODZENIA Z SIATKI

Nowoczesne ogrodzenie z siatki można zamontować samodzielnie, bez doświadczenia i drogich narzędzi. Do zakupu siatki ogrodzeniowej należy znać obwód działki i wyliczyć optymalną liczbę słupków. W Styl-Bud chętnie pomożemy dobrać odpowiednie parametry oraz wskażemy najlepszy sposób montażu słupków.

CENA OGRODZENIA Z SIATKI

Ogrodzenie z siatki jest bardzo atrakcyjną opcją dla tych, którym zależy na niskiej cenie. To jeden z najtańszych sposobów ogrodzenia posesji. Taśma ogrodzeniowa sprzedawana jest na metry w różnych wysokościach i o różnych parametrach. W Styl-Bud doradzimy, jak wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Wyświetlanie jednego wyniku

Dofinansowanie UE