Przęsła ogrodzeniowe

ESTETYCZNE PRZĘSŁA OGRODZENIOWE

Przęsła ogrodzeniowe to bardzo komfortowy wybór podczas stawiania ogrodzenia dookoła posesji. Każde nowoczesne ogrodzenie może zostać wykonane z gotowych części, całych przęseł lub prefabrykantów. Ich montaż jest szybki, łatwy i ekonomiczny. Przęsła ogrodzeniowe łączy się z innymi elementami za pomocą słupków (zazwyczaj) i osadza w gruncie. Dostępne w sklepach z ogrodzeniami, takimi jak Styl-Bud, gotowe elementy przyśpieszają proces montażu ogrodzenia, a efekt jest atrakcyjny wizualnie. Ogrodzenie z przęseł jest również trwałe i solidne, a zastosowanie malowania proszkowego zabezpiecza je przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi na wiele kolejnych lat.

 

RODZAJE PRZĘSEŁ OGRODZENIOWYCH

Do najpopularniejszych, łatwo dostępnych i niedrogich przęseł należą przęsła ogrodzeniowe betonowe, przęsła ogrodzeniowe aluminiowe i przęsła ogrodzeniowe stalowe. Stojąc przed wyborem odpowiedniego materiału do swojego nowoczesnego ogrodzenia, warto porozmawiać ze specjalistami. W Styl-Bud oferujemy wszystkim klientom możliwość konsultacji z doradcami na każdy etapie zakupów: od wyboru ogrodzenia, aż po jego montaż.

 

JAK WYBRAĆ PRZĘSŁA OGRODZENIOWE?

Zaletą przęseł ogrodzeniowych jest ich lekkość oraz szybkość montażu. Wybierając tego typu ogrodzenie w Styl-Bud warto zawrócić uwagę na ich odporność na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Ważne są również wymiary przęseł. Najpopularniejsze, łatwo dostępne ogrodzenia mają od 2 do 2,6 metra długości. Warto wybrać te o równej długości, choć nie na każdym terenie będzie to możliwe. Należy uwzględnić takie czynniki, jak ukształtowanie terenu i rodzaj podłoża.

Budując nowoczesne ogrodzenie z przęseł, konieczne będzie wsparcie go na podmurówce betonowej. Wszystkie elementy ogrodzenia dostępne są na naszej stronie internetowej. Większość z nich dostępna jest „do ręki” w typowych rozmiarach. Jeśli poszukujecie nietypowych przęseł lub ogrodzeń wycinanych z blachy, prosimy o kontakt telefoniczny.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 37

Dofinansowanie UE