Furtki

FURTKI OGRODZENIOWE

Furtki ogrodzeniowe w Styl-Bud dostępne są w różnych kolorach i wzorach, dopasowanych do standardowych ogrodzeń i modnych wzorów wycinanych z blachy.

ILE KOSZTUJĄ FURTKI OGRODZENIOWE?

Cena furtek ogrodzeniowych zależy głównie od ich wymiarów, elementów, w które są wyposażone oraz wzorów i stylu dopasowanego do ogrodzeń. Kupno furtki ogrodzeniowej w Styl-Bud to koszt rzędu 300-400 zł. Jest to kwota niewielka, biorąc pod uwagę wysoką estetykę wykonania, solidność i trwałość materiałów oraz odporność na korozję. Wszystkie furtki i ogrodzenia w Styl-Bud zabezpieczone są za pomocą cynkowania i malowania proszkowego.

Do wyjściowej ceny furtki ogrodzeniowej należy doliczyć koszt pozostałych elementów montażowych ogrodzenia oraz słupków. W ofercie ogrodzeń Styl-Bud znajdują się wszystkie wymienione części. W sumie cena furtki ogrodzeniowej pozostaje niewysoka.

ZALETY FURTEK OGRODZENIOWYCH

Wysoka estetyka, trwałość materiałów, różnorodność wzorów i prosty montaż to główne zalety furtek ogrodzeniowych Styl-Bud. Koniecznie należy dodać do nich również uniwersalność. Furtki ogrodzeniowe oraz modne ogrodzenia Styl-Bud od lat znajdują zastosowanie na prywatnych posesjach oraz w ogrodzeniach budynków publicznych, parków, obiektów rekreacyjnych, a nawet placów zabaw.

ZABEZPIECZENIE FURTEK OGRODZENIOWYCH

W Styl-Bud wszystkie ogrodzenia i jego elementy – również furtki – zabezpieczone są ocynkiem oraz farbą proszkową. W ten sposób chronimy elementy metalowe przed korozją, wydłużając czas użytkowania i trwałość ogrodzeń, furtek itp. Dbamy, by cena i jakość szły ze sobą w parze, a dotychczasowi zadowoleni klienci korzystający z oferty Styl-Bud polecali nasze usługi sprzedaż i montażu modnych ogrodzeń dalej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Dofinansowanie UE