Panele ogrodzeniowe

Dobrze wyglądającym i niedrogim sposobem na ogrodzenie posesji jest wykorzystanie paneli ogrodzeniowych. Są one solidnym ogrodzeniem, rekomendowanym przez specjalistów Styl-Bud do ochrony terenów prywatnych, publicznych czy rekreacyjnych. Montaż paneli ogrodzeniowych jest szybki. Ten typ ogrodzenia może zostać zamontowany bezpośrednio nad gruntem lub na podmurówce betonowej.

Stalowe druty, z których wykonane są panele ogrodzeniowe w Styl-Bud, cynkujemy i malujemy farbą proszkową.

JAK ZAMONTOWAĆ PANELE OGRODZENIOWE?

Ten typ ogrodzenia jest błyskawiczny w montażu i możliwy do wykonania samodzielnie. Pierwszym krokiem jest pomiar ogrodzonego terenu, a następnie wybór odpowiedniej wysokości paneli i ich rodzaju. Oprócz paneli ogrodzeniowych należy zakupić odpowiednią liczbę przęseł, słupków ogrodzeniowych i elementów montażowych. Wszystkie niezbędne części ogrodzenia znajdują się w sklepie Styl-Bud. Jeśli na którymś etapie zakupów czy montażu będzie potrzebna pomoc lub doradztwo, nasi specjaliści od ogrodzeń służą pomocą.

PANELE OGRODZENIOWE 2D i 3D

W ofercie modnych ogrodzeń Styl-Bud znajdują się panele ogrodzeniowe produkowane ze sztywnych i grubych drutów stalowych. Są one estetyczne i wytrzymałe. Panele ogrodzeniowe dzielimy się panele ogrodzeniowe 2D – czyli proste – i panele ogrodzeniowe 3D – czyli z przetłoczeniami.

Panele ogrodzeniowe zabezpieczone są poprzez ocynk i malowanie proszkowe ogrodzeń. W ten sposób zyskują ochroną przed korozją i niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Malowanie proszkowe polega na nakładaniu na ogrodzenie farby w formie naelektryzowanych cząstek, a następnie podgrzewanie elementów do odpowiednio wysokiej temperatury. Panele ogrodzeniowe ocynkowane i pomalowane farbą proszkową posiada powłoki chroniące stal przed utlenianiem się i szkodliwym działaniem wilgoci.

CENA PANELI OGRODZENIOWYCH

Cena jednego panelu ogrodzeniowego w Styl-Bud wacha się od ok. 30 zł do 40 zł. Cena zależy od sposobu zabezpieczenia, wysokości panelu i grubości drutu ogrodzenia. Wszystkie panele ogrodzeniowe dobrze spełniają swoją funkcję i wyglądają estetycznie. W Styl-Bud rekomendujemy ten rodzaj ogrodzenia do wyznaczenia całości posesji czy jej fragmentów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Dofinansowanie UE