Bramy przesuwne

BRAMY PRZESUWNE OTWIERANE RĘCZNIE I Z AUTOMATEM

W ofercie Styl-Bud oprócz modnych ogrodzeń o nowoczesnych wzorach, udostępniamy również bramy panelowe przesuwne i dwuskrzydłowe. Bramy wjazdowe kupione w naszym sklepie w zestawie z ogrodzeniem będą dopasowane do niego wzorem i stylem. Taki zestaw doskonale będzie prezentował się zarówno na posesji prywatnej, jak i jako modne ogrodzenie budynków użyteczności publicznej.

Doradcy Styl-Bud służą pomocą na każdym etapie zakupów, od pomiarów, aż po montaż ogrodzenia. Korzystając z oferty ogrodzeń i elementów ogrodzeniowych Styl-Bud otrzymujecie gwarancję solidnej realizacji zadania w określonym czasie. Szeroki wybór bram wjazdowych przesuwnych – klasycznych i nowoczesnych – zatrzyma Was na naszej stronie na dłużej.

 

BRAMA PRZESUWNA DOPASOWANA DO NOWOCZESNEGO OGRODZENIA

Bramy przesuwne polecane są na posesje o krótkim wjeździe. Otwierają się i zamykają wzdłuż ogrodzenia, przesuwając bezpośrednio przy nim. Ten rodzaj bram wjazdowych zamontowanych na ogrodzeniu nie zajmuje wiele miejsca na terenie posesji. W Styl-Bud uważamy, że bramy przesuwne to idealny wybór dla osób ceniących modne i trwałe elementy ogrodzeń. Wszystkie ogrodzenia w Styl-Bud malowane są proszkowo, co zwiększa ich wytrzymałość i ochronę m.in. przed rdzewieniem. Oferta ogrodzeń Styl-Bud została przygotowana tak, by każdy potencjalny klient znalazł coś dla siebie.

 

JAK WYBRAĆ BRAMĘ PRZESUWNĄ I OGRODZENIE?

Przede wszystkim wybór bramy przesuwnej musi być dobrze przemyślaną decyzją. To nie jest element ogrodzenia, który możemy zmieniać co roku lub co dwa lata. Brama – jak i wszystkie jej elementy – musi pasować stylem i wzorem do ogrodzenia. Jednocześnie brama przesuwna musi spełniać swoją funkcję, czyli zapewniać maksimum bezpieczeństwa użytkownikom i chronić ogrodzony teren przed wejściem nieproszonych gości. W Styl-Bud do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, poznając jego potrzeby, oczekiwania oraz warunki techniczne terenu, który ma zostać ogrodzony. Po dokładnym wywiadzie nasi specjaliści doradzają w ostatecznym wyborze bramy przesuwnej, ogrodzenia i innych elementów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 36

Dofinansowanie UE